loadingimg

Wczytuję dane...
Pedigree Dentastix średnie psy 77g
Produkt dostępny!
średnia: 5.0  ocen: 1
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
 • Producent: Pedigree
 • Model: 4392
 • Waga produktu: 0.077 kg
 • Pedigree
 • Realizacja zamówienia: 1 dni

Cena:2,99 PLN*
*z podatkiem VAT
02.2017
 • Opis produktu
Pedigree Dentastix średnie psy 77g

Jak Pedigree® Dentastix® walczy z powstawaniem płytki i kamienia nazębnego?

Codzienne szczotkowanie zębów Twojego pupila może być trudne. Wiedząc o tym, stworzyliśmy Pedigree® DentaStix®. Jest to przysmak dentystyczny, którego struktura oraz aktywne składniki efektywnie pomagają w dbaniu o higienę jamy ustnej u psów. Stosowany codziennie, pomaga ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%. Zostało to udowodnione badaniami klinicznymi.

Pedigree® Dentastix® jest dostępny w różnych rozmiarach dopasowanych do różnych wielkości psów ( małe, średnie i duże). Oprócz doskonałego smaku, dzięki bardzo niskiej zawartości tłuszczu (2.6%), średnia przekąska ma zaledwie 77 kcal, dlatego Pedigree® Dentastix® stanowi idealne uzupełnienie codziennej diety, bez niebezpieczeństwa przekarmienia psa.

Jak działa Pedigree® Dentastix®?

Unikalna tekstura i skład Pedigree® Dentastix® dające optymalne właściwości ścierające pozwala efektywnie usuwać płytkę nazębną. Ponadto w trakcie żucia powstaje ślina, która naturalnie wymywa resztki jedzenia, a mechaniczne ocieranie koron zębowych o gryzak usuwa płytkę nazębną z okolicy zębów i dziąseł.

Pedigree® DentaStix® zawiera dwa aktywne składniki (tripolifosforan sodu i siarczan cynku). Tripolifosforan sodu wiąże wapń obecny w ślinie zmniejszając narastanie kamienia nazębnego. Siarczan cynku ma działanie hamujące wzrost kryształów w kamieniu nazębnym przez co również zmniejsza jego narastanie

Udowodniono, że działanie Pedigree® Dentastix® jest skuteczne nawet wtedy, gdy pies stosunkowo szybko rozgryza i zjada tę zdrową, a jednocześnie smaczną przekąskę. Rozgryzienie i zjedzenie gryzaka nawet w ciągu niecałej minuty jest wystarczające, by efektywnie pomagać w zmniejszeniu ryzyka powstawania płytki i kamienia nazębnego.

Dostępne opakowania:

Dowiedz się więcej higienie jamy ustnej u psów.

Instrukcja Karmienia:

Małe psy: np. jamnik: 1 sztuka dziennie przysmaku przeznaczonego dla psów o wadze od 5kg do 10kg. Przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia.

Średnie psy: np. cocker spaniel: 1 sztuka dziennie przysmaku przeznaczonego dla psów o wadze od 10kg do 25kg. Przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia.

Duże psy: np. labrador: 1 sztuka dziennie przysmaku przeznaczonego dla psów o wadze powyżej 25kg. Przysmak nie jest przeznaczony dla młodych szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Zadaj pytanie on-line